CarPowerUp miniakumulator

Miniakumulator
Pomoc

Najczęściej zadawane pytania oraz informacje na temat działania i użytkowania miniakumulatorów.

Pomoc

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami.

Jak bezpiecznie używać miniakumulatora?

Jeżeli nie umiesz uruchomić silnika, do rozruchu auta potrzebujesz naładowanego (przynajmniej na trzy światełka) urządzenia. Najpierw należy podłączyć klemy do akumulatora, następnie podłączyć kabel do Car Power Up i włączyć urządzenie. Po odpaleniu auta należy jak najszybciej odłączyć urządzenie (ze względu na utratę mocy przy dłuższym podłączeniu). W przypadku jeżeli auto nadal nie chce się uruchomić, sprawdź czy urządzenie jest dobrze podłączone, naładowane i włączone.

Jak długo działa urządzenie?

CarPowerUp utrzymuje swoją moc nawet do 12 miesięcy. Raz naładowane urządzenie CP150 umożliwia na rozruch samochodu nawet 20 razy oraz na dwukrotne naładowanie do pełna smartfona (testowane na iPhone 6).

Jaki jest okres gwarancyjny?

Gwarancja każdego modelu urządzenia obowiązuje 1 rok. W razie awarii urządzenia wynikającej nie z winy użytkownika, urządzenie wymieniane jest na nowe.

Urządzenie po paru próbach rozruchu rozładowało się. Dlaczego?

Jeśli urządzenie szybko się rozładowało może oznaczać to, że zostało nieprawidłowo podłączone lub było pozostawione podłączone zbyt długo. Jeżeli podłączenie i odłączenie CarPowerUp odbyło się poprawnie urządzenie może zaczynać nieznacznie tracić swoją moc w razie przekroczenia 200 cyklów ładowania. W innym przypadku należy odesłać je do nas w ramach gwarancji.

Czy urządzenie działa na całkowicie rozładowany akumulatorze?

Tak, wszystkie modele CarPowerUp miniakumulator działają nawet na całkowicie rozładowanym akumulatorze.

Jakie urządzenia mogę podłączyć do mini akumulatora?

Do miniakumulatora można podłączyć wszystkie urządzenia, które mogą być zasilane przez kabel USB, np. telefon, tablet, kamery, aparaty.

Czy urządzenie jest wytrzymałe na wstrząsy?

Wszystkie modele CarPowerUp miniakmulator są odporne na wstrząsy. Zalecamy jednak trzymać urządzenie w bezpiecznych warunkach.

Jakie samochody mogę uruchomić przy pomocy CarPowerUp?

Model CP150 przeznaczony jest do samochodów o silniku benzynowych do pojemności 3.0L. Urządzenie CP300 obsługuje silniki benzynowe do 4.0L i diesla do 2.0L.

Jak można określić poziom naładowania urządzenia?

Poziom naładowania urządzenia określają diody, które zapalają się po włączeniu urządzenia.